dowolna

Nieruchomości Bezrzecze - Oferty sprzedaży nieruchomości

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 950 000 zł455 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 756 m²

Inwestycyjna okazja w Bezrzeczu budynek z zatwierdzonym projektem na budowę domu jednorodzinnego lub prowadzenie działalności gospodarczej! Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54,50 m² 11 541,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,5 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2010 roku na cenionym osiedlu w Bezrzeczu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bezrzecze,zachodniopomorskie

859 000 zł91,30 m² 9 408,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Niepowtarzalne, zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie (z dużym słonecznym balkonem), usytuowane na 2 piętrze budynku znajdującego się na ogrodzonym, zielonym terenie., z osobnym,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54,50 m² 11 541,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bezrzecze Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na parterze w bloku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 000 zł70,37 m² 11 084,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,34 m z balkonem, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na strzeżonym osiedlu w Bezrzeczu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 249 000 zł118 m² 10 584,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 101 m , położone w budynku szeregowym z 2012 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48,88 m² 12 991 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Proponujemy Państwu nową ofertę mieszkania na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzeczu. Teren osiedla z wjazdem kontrolowanym przez portiera. Obszar zadbany, z kwitnącymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł156,69 m² 8 615,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż komfortowy budynek mieszkalny dwulokalowy z ogrodem w dzielnicy - Bezrzecze Bliźniak położony w cichej i bardzo zielonej części Bezrzecza, idealny dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 050 000 zł312,52 m² 9 759,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Duży, komfortowy dom położony w Bezrzeczu. Rok budowy 2003. Pięknie zagospodarowania działka o pow. 1500 m2, liczne drzewa, nasadzenia, wydzielone miejsce do grillowania, studnia do podlewania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie z przestronnym salonem połączonym z kuchnią, z wyjściem na 60 metrowy ogród, łazienką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł127,50 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych w Bezrzeczu. Nieruchomość zlokalizowana na spokojnym kameralnym osiedlu. Domy sprzedawane w standardzie deweloperskim: - podwójna.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł248,80 m² 10 008,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa cena Na sprzedaż bardzo nowoczesny i duży ( 248,84m2) dom w zabudowie bliźniaczej w Bezrzeczu. Nieruchomość z 2019r została posadowiona na działce 750m2, teren płaski, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł600 m² 665 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, o powierzchni ponad 600 m2 położona w miejscowości Bezrzecze, graniczącej z miastem Szczecin. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 000 zł180,60 m² 6 561,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży segment szeregowca skrajnego, zlokalizowany w rewelacyjnym punkcie Bezrzecza. Powierzchnia (162m2 użytkowej, 180m2 całkowita) na którą składa się: parter- przedsionek, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 890 000 zł182 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w Bezrzeczu Szczecin/gm. Dobra/powiat Police. Marzysz o idealnym domu dla swojej rodziny? Oto oferta, która spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł75,94 m² 11 311,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75.94 m (całkowitej około 88 m ), położone na drugim piętrze na kameralnym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 549 000 zł151 m² 10 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Nowoczesny dom wolnostojący wybudowany według indywidualnego projektu o powierzchni użytkowej 151m2. Termin zakończenia budowy III kwartał 2026 roku. Nieruchomość sprzedawana w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł903 m² 542,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Bezrzecze, ul. Bazyliowa | 903 m | Media w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 903 m , położona w prestiżowej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł219 m² 13 196,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Luksusowy i wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaż, bezrzecze, blisko Szczecina Prezentujemy na sprzedaż elegancki, luksusowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 219 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł320 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedania indywidualny projekt domu zrealizowany w 1997 roku na Bezrzeczu w otulinie lasu. Dom wybudowany z bloczków ceramicznych o grubości 44 cm pokryty dachówką cementową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 549 000 zł151 m² 10 258,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom klasy Premium stworzony według indywidualnego, starannie przemyślanego projektu, w którym funkcjonalność spotyka się z elegancją i komfortem codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

659 999 zł1 057 m² 624,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1057 m2, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Bezrzecze - spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł32,20 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronna kawalerka w Bezrzeczu. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne sklepy, usługi, gastronomia. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł127,30 m² 8 248,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na Bezrzeczu. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+3+18 ) Sprzedaż na podstawie umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł127,10 m² 10 149,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szukasz domu, który wyróżnia się na tle nudnych, powtarzalnych osiedli? Oto oferta dla osób, które cenią architekturę jutra, minimalistyczny design i lokalizację, która jest synonimem.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 113 m² 853,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż narożna działka na Bezrzeczu o powierzchni 1113 m2. W drodze pełne uzbrojenie. Wystawa ogrodu południowo-zachodnia. Plan zagospodarowania Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł181,34 m² 7 444,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z ogrodem - Bezrzecze Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w cichej i spokojnej części Bezrzecza, idealny dla rodziny ceniącej komfort, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

823 000 zł72 m² 11 430,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowo wykończone mieszkanie położone w atrakcyjnej części Bezrzecza, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, a dodatkowym dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł128 m² 9 765,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania nowo powstająca inwestycja sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położona na Bezrzeczu. Domy budowane z bloczków silikatowych ocieplony styropianem 15 cm ,dach.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł94,68 m² 11 924,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Piękne, słoneczne mieszkanie dwu poziomowe na zamkniętym osiedlu Dolina Słońca w Bezrzeczu. Na powierzchnię 94,68 m2 składają się: pierwszy poziom - salon otwarty na holl (35,37 m2), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł1 113 m² 669,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży w pełni uzbrojonej działki budowlanej położonej w Bezrzeczu, gmina Dobra. Nieruchomość o powierzchni 1113m2 objęta jest aktualnym planem miejscowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł244 m² 5 282,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Bezrzecze - komfortowy, przestronny dom z ogrodem w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowy segment w zabudowie szeregowej, położony na granicy Szczecina i Bezrzecza - doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł997 m² 456,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w atrakcyjnej cenie i powierzchni 996 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Położona bardzo dobrze bo w kompleksie działek lecz nie za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 397 000 zł127 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny bliźniak premium | Designerska bryła | Ogród od południa | Bezrzecze Na sprzedaż wyjątkowe bliźniaki, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji ? na Bezrzeczu. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł118 m² 10 584,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,50 m² 12 101,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie (z opcją przywrócenia układu 2-pokojowego) znajdujące się na.